Педагоги-психологи професійно-технічної освіти м.Києва мандрували стежками Великого Кобзаря

20 жовтня в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбувся методико-практичний семінар на тему: «Технологія розвитку комунікативної компетенції молодих спеціалістів серед майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-технічних навчальних закладів».

Організаторами заходу виступили Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Мета семінару – ознайомити з досвідом роботи навчального закладу щодо створених оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку комунікативної компетенції молодих педагогів.

З вітальною адресою від в.о. Генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника до учасників семінару звернувся Олег Топилко, начальник відділу музейно-освітньої роботи. Слово також мали Нонна Назаренко, заступник директора Київського міського центру по роботі з жінками, представник Центру сім'ї та жінок при Президенті України, і Лариса Желавська, методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

 Олег Топилко, зокрема, зазначив: «Протягом багатьох років триває творча співпраця між Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником та Київським вищим професійним училищем технологій та дизайну одягу, підґрунтям чого є Договір про співпрацю. Викладачі та учні училища неодноразово були учасниками методико-практичних занять, лекцій, культурно-освітніх і культурно-масових заходів. Сподіваємося, що співпраця ця продовжиться і надалі, а до наших культурно-освітніх заходів долучатимуться інші заклади професійно-технічної освіти м. Києва. Сьогодні співробітники нашого відділу музейно-освітньої роботи поділяться своїми напрацюваннями в галузі музейної педагогіки, презентують інтерактивні заходи освітньої програми “Музейне дозвілля для дітей та дорослих”».

Опісля психологи-практики поділилися власними напрацюваннями у роботі з учнівською молоддю, і відбулася жвава дискусія щодо розроблення та адаптування відповідних методико-практичних програм у навчальному процесі.

На завершення семінару співробітники відділу музейно-освітньої роботи презентували учасникам театралізований квест «Тарас Шевченко та Києво-Печерська лавра» у рамках культурно-освітньої програми «Музейне дозвілля для дітей та дорослих». Кожен учасник семінару отримав можливість помандрувати стежками Великого Кобзаря в лаврі, розв’язати відповідне завдання, пов’язане з життям Тараса Шевченка, відтворити образи з картини «Церква Всіх Святих в Києво-Печерській лаврі», задекламувати вірш і зустрітися з «самим» Тарасом Григоровичем Шевченком.

 
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon