Національний Києво-Печерський
історико-культурний заповідник
Адреса:  01015, м.Київ, вул.Лаврська, 9
працюємо без вихідних
з 9-00 до 18-00,
каси з 9-00 до 17-45
Контактні телефони:
- екскурсійне бюро:+380 44 406 63 75
- відділ документообігу: +380 44 406 63 08
Електронна пошта:

 

 

АНОНС. XXIV Міжнародна наукова конференція "Могилянські читання: Пам’ять і спадщина Мазепиної доби: вивчення, збереження, осмислення"

Запрошуємо Вас до участі у роботі XXIV Міжнародній науковій конференції "Могилянські читання: Пам’ять і спадщина Мазепиної доби: вивчення, збереження, осмислення"що відбудуться 3-4 грудня 2019 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику

АНОНС. XVII Міжнародна наукова конференція “Церква – наука – суспільство: питання взаємодії”

​​Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі XVII Міжнародної наукової конференції “Церква – наука – суспільство: питання взаємодії”. Присвячується пам’яті митрополита Євгенія (Болховітінова). Конференція триватиме з 28 травня по 1 червня 2019 року.

АНОНС. Міжнародна науково-практична конференція «Реставрація пам’яток архітектури в умовах високого рівня ґрунтових вод та підвищеної вологості інтер’єрів»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Реставрація пам’яток архітектури в умовах високого рівня ґрунтових вод та підвищеної вологості інтер’єрів», яка відбудеться 24-25 жовтня 2019 р. у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику

Всеукраїнська конференція «Інклюзія в музеї: простір рівних можливостей».

28 січня 2019 року за організації Незалежної асоціації психологів України, Педагогічного музею України і кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ ім. Тараса Шевченка в Музеї історії Києва відбулася Всеукраїнська конференція «Інклюзія в музеї: простір рівних можливостей».

АНОНС. IV Міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції  «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності», яка  відбудеться 06-07 червня 2019 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику 

Культурно-мистецька та соціально-політична акція «Рушник національної єдності – соборна Україна»

21 січня 2019 року до 100-річчя Дня соборності України у Великій лаврській дзвіниці Заповідника за підтримки Міністерства культури України відбулася культурно-мистецька та соціально-політична акція «Рушник національної єдності – соборна Україна».

Сторінки