Музейна програма «Шевченківська весна»

Тарас Григорович Шевченко – найвідоміший в світі представник української культури, багатогранна творча особистість, що яскраво виявила себе як геніальний поет, непересічний прозаїк, великий художник. Ми згадаємо про моменти життя Великого Кобзаря, пов’язані з відвідинами Києва і Києво-Печерської лаври, враження про які втілено у його віршах, прозі й малюнках.

 

Ми пропонуємо:

 

  • театралізований квест «Тарас Шевченко і Києво-Печерська лавра»,
  • інтелектуальний турнір «Клуб активних знавців» ,
  • селфіконкурс «Шевченко в Лаврі».

Квест – особливий музейний маршрут із цікавими завданнями. На учасників гри чекає пізнавальна прогулянка Шевченковими стежками.

 

Орієнтовна тривалість: 1,5 години.

Вартість квитка: 70 грн.

Запитання та замовлення: (044) 406-63-66, 406-63-59. www.facebook.com/events/200438510541906/

 

Турнір – креативне змагання двох команд знавців та їхніх уболівальників. Він відбувається в кілька етапів, під час яких учасникам треба давати відповіді на різноманітні запитання і розв’язувати завдання, що потребують залучення логіки, кмітливості, інтуїції та знань.

 

Орієнтовна тривалість: 1,5 години.

Вартість квитка: 30 грн.

Запитання та замовлення: (044) 406-63-66, 406-63-59.

 

Селфіконкурс (01.03.18 – 31.03.18)

Крок 1. Знайти на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника церкву, яку увічнив Т. Г. Шевченко, і на її тлі зробити власне фото.

Крок 2. Викласти селфі у Фейсбук з #ШевченковЛаврі #Музейнедозвілля. Кожній фотографії буде присвоєно номер, більше фото – більше шансів на перемогу.

Крок 3. Поставити лайк сторінкам:

«Музейне дозвілля» https://www.facebook.com/groups/muzdoz/?ref=bookmarks та «Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник» https://www.facebook.com/kplavra/.

Крок 4. Зробити репост цього повідомленя в себе на сторінці (сторінка має бути відкритою).

Переможця буде обрано 31.03. за допомогою https://www.random.org. Він/вона отримає приз: чотири запрошення на екскурсію у Велику лаврську дзвіницю.

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon