Відкриття виставки художніх фотографій «Києво-Печерська лавра – святиня України».

5 березня 2018 року в м. Дружківка у міському палаці культури «Етюд», куди було переміщено Донецький обласний художній музей, відбулось урочисте відкриття виставки сучасних художніх фотографій «Києво-Печерська лавра – святиня України», присвяченої 1030-річчю хрещення Київської Русі. Захід відбувається в межах культурно-мистецької акції «Від Донеччини до Карпат – це все єдина Україна».

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник виступив співорганізатором фотовиставки та надав експонати.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Дружківської міської адміністрації Наталія Слесаренко, директор Донецького обласного художнього музею Наталія Іванченко, в.о. генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олександр Рудник. Начальник відділу музейно-освітньої роботи Заповідника Олег Топилко ознайомив присутніх з виставкою та культурно-освітньою програмою «Музейне дозвілля для дітей та дорослих». По завершенні відбувся перегляд науково-популярного фільму «Агапіт. Стріла заздрощів – поєдинок».

На виставці представлені світлини, що відображають історичні архітектурні пам’ятки, зведені впродовж XI–XX ст., та їх інтер’єри, сучасні панорами величного архітектурного ансамблю Києво-Печерської лаври.

На відкритті заходу були присутні представники управління Донецької обласної та Дружківської міської адміністрацій, освітяни, громадськість.

 

Виставка працює:

з 5 березня по 5 квітня 2018 року;

вівторок–п’ятниця: з 11-00 до 19-00; cубота: з 10-00 до 17-00.

 

Адреса: Донецька область, м. Дружківка, вул. Соборна, 6 (БК “Етюд”).

Довідки за телефоном: (066)570-55-45.

Більше інформації – на сайті Донецького обласного художнього музею:

http://www.dohm-ua.info/?p=974

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon