Анонс відкриття художньої фотовиставки «Києво-Печерська лавра – святиня України»

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник підтримує Донецький обласний художній музей, що був переміщений з окупованого Донецька в м. Дружківка.

З нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі з 5 по 19 березня 2018 року у Донецькому обласному художньому музеї експонуватиметься виставка сучасних художніх фотографій «Києво-Печерська лавра – святиня України».

Фотовиставка буде проходити в межах культурно-мистецької акції «Від Донеччини до Карпат – це все єдина Україна».

Гості заходу познайомляться з історією Святої Успенської Києво-Печерської лаври, з віковічними печерами, храмами та монастирськими спорудами, що зводилися упродовж дев’яти століть (з ХI до XX ст.), з інтер’єрами пам’яток і сучасними панорами величного архітектурного лаврського ансамблю, внесеного до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

З вітальним словом до відвідувачів звернуться директор Донецького обласного художнього музею Наталія Володимирівна Іванченко та в.о. Генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олександр Володимирович Рудник.

Начальник відділу музейно-освітньої роботи Заповідника Олег Васильович Топилко познайомить з програмою «Музейне дозвілля для дітей та дорослих», демонструватимуться науково-історичні фільми «Князь-інок Микола Святоша» та «Стріла заздрощів. Поєдинок», що, в свою чергу, допоможе створити і популяризувати спільний музейний осередок, покращить культурний зв’язок між регіонами України.

Урочисте відкриття фотовиставки відбудеться 5 березня 2018 року о 14.30 у приміщенні Донецького обласного художнього музею за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 6, (ПК «Етюд»).

На відкриття запрошені представники Донецької обласної держадміністрації, Дружківської міської ради, а також молодь та школярі.

 

Контактний телефон: (066) 570-55-45.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon