Планшетна виставка “Словом і життям закликав до Бога” (до 100-річчя від мученицької кончини сщмч. Володимира (Богоявленського), Митрополита Київського і Галицького)

7 лютого 2018 року у Трапезній палаті на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкрилася виставка, присвячена історичному осмисленню початку гонінь на Православну Церкву у ХХ ст., та, зокрема, трагічній загибелі 100 років тому сщмч. Митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського) у січні 1918 року.

Тема мучеництва і сповідництва церковнослужителів у період «червоного терору» є недостатньо вивченою. Тому відвідувачі отримали слушну нагоду ознайомитися з копіями документів та світлинами на тему масштабних антирелігійних гонінь часів більшовизму в Україні.

Виставка наочно демонструє основні віхи життя митрополита Володимира (Богоявленського), зокрема, його мученицьку кончину та події, пов’язані з канонізацією і обретінням мощей.

Організаторами заходу є Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник та Свята Успенська Києво-Печерська Лавра.

 

 

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon