Національний Києво-Печерський
історико-культурний заповідник
Адреса:  01015, м.Київ, вул.Лаврська, 9
працюємо без вихідних
з 9-00 до 19-00,
каси з 9-00 до 18-45
Контактні телефони:
- екскурсійне бюро:+380 44 406 63 75
- відділ документообігу: +380 44 406 63 08
Електронна пошта:

 

 

Виставка «Лаврські мотиви»

30 травня 2019 року до Міжнародного дня захисту дітей о 14:00 на І ярусі Великої лаврської дзвіниці відкриється виставка «Лаврські мотиви».

Виставка авторської ляльки «Дитинства світ»

29 травня 2019 року до Міжнародного дня захисту дітей о 15:00 на ІІ ярусі Великої лаврської дзвіниці урочисто відкриється виставка авторської ляльки «Дитинства світ» – спільний проект Заповідника та ГО ВО «Світле майбутнє».

Анонс. Всеукраїнський круглий стіл «Збереження пам’яток архітектури шляхом пристосування до сучасних потреб, проблемні питання та можливість їх вирішення»

Шановні колеги!  Запрошуємо Вас взяти участь у всеукраїнському круглому столі  «Збереження пам’яток архітектури шляхом пристосування до сучасних потреб, проблемні питання та можливість їх вирішення», який відбудеться 18 – 19 липня 2019 року у місті Одеса на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури.

ПЕРША ДОПОМОГА КУЛЬТУРНІЙ СПАДЩИНІ ЗА ЧАСІВ КРИЗИ. FAC 2019: Унікальна можливість вчитися та тренуватися

Культура не може чекати. Будь то порятунок стародавніх рукописів в оточеному Тімбукту або порятунок зруйнованих храмів у землетрусі, що вразив долину Катманду, постраждалі громади завжди прагнуть захистити свою культурну спадщину після надзвичайної ситуації. Але звідки починати? Ви зацікавлені в навчанні збереження культурної спадщини під час кризи? Орієнтований на професіоналів, що працюють у сфері гуманітарної допомоги, цивільного захисту, військового управління та управління ризиками стихійних лих, а також на тих, хто працює у сфері культурної спадщини, навчальний курс «Перша допомога культурній спадщині за часів кризи (FAC) 2019» пропонує міждисциплінарне навчання та можливість застосування його на практиці.

Участь у науково-практичному семінарі «Музей як простір гри: сучасні підходи та технології»

16 травня 2019 року у Львові, на запрошення місцевого Музею народної архітектури і побуту, начальник відділу музейно-освітньої роботи Заповідника Олег Топилко та фахівець I категорії Тетяна Лучук взяли участь у семінарі «Музей як простір гри: сучасні підходи та технології». 

Сторінки